Сайт Росішківської ЗОШ I-III ступенів
Середа, 20.03.2019, 00:53
ДЯКУЄМО ЩО ЗАВІТАЛИ НА НАШ САЙТ!

ОСВІТНІ ВЕБ-САЙТИ

Презентована методика оцінювання роботи вчителів

Порядок реєстрації для участі у сертифікації вчителів

Програма тестування вчителів початкової школи

Інформація НУШ

І Н Ф О Р М А Ц І Я про впровадження у практику різноманітних форм навчання «Нова українська школа»

Нова українська школа: порадник для вчителя

У Пораднику подано матеріал про Державний стандарт загальної початкової освіти, розкрито його концептуальні засади, охарактеризовано чинники забезпечення якості навчального процесу, прокоментовано структурні компоненти формули успіху Нової школи.

Посібник містить практичні завдання для вчителів, які допоможуть їм підготувати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів.

Методичні настанови, алгоритми занять, інших видів діяльності конкретизовано зразками, які подано в Додатках: форма самооцінки вчителя, форма спостереження за навчальним середовищем, форма спостереження за розвитком дитини.

Практичний матеріал, за задумом упорядників, надасть перспективу його використання в умовах змін, забезпечить надійне підґрунтя для авторських пошуків, набуття власного досвіду в широкій і різноманітній практиці.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОСІБНИК

Видання здійснено у межах реалізації проекту «Реформування системи підготовки та професійного розвитку педагогів. Нова українська школа».

Схвалено ДНУ «Інститутом модернізації змісту освіти» для використання в загальноосвітніх навчальних закладах, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти». Джерело

СТВОРЮЄМО НОВЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Закон України Про освіту