Сайт Росішківської ЗОШ I-III ступенів
Понеділок, 06.04.2020, 06:20
ДЯКУЄМО ЩО ЗАВІТАЛИ НА НАШ САЙТ!

ОСВІТНІ ВЕБ-САЙТИ

Результат пошуку зображень за запитом "національно патріотичне виховання"

День пам'яті Героїв Крут: сьогодні - 102 роки безстрашному подвигу 300 студентів (випуск стінгазети,
перегляд фільму "Крути 1918").

День Соборносі України

22 січня ми святкували День соборності України – день, який символізує єдність земель України. Всім жителям країни бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Ми віримо в наше світле майбутнє і будемо сприяти розвитку і процвітанню улюбленої країни.

План заходів до Дня Соборності України

День вишиванки

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Екскурсія до місця розстрілу Січових Стрільців Карпатської України. (с. Луг Рахівського району (урочище Кузій).

80–РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ

Цього року, ми відзначаємо 80–річчя від створення Карпатської України. Державне утворення, що проіснувало не великий час та було захоплене сусідньою Угорщиною, є важливим етапом розбудови української державності.

Перегляд кінофільму "Срібна земля. " Хроніки  Карпатської України.

Урочиста лінійка до Міжнародного дня рідної мови та вшанування пам'яті   героїв "Небесної Сотні"

Заходи щодо відзначення 100-річчя  Гуцульської Республіки! Провела вчитель історії  Ференц М.М.

Показова презентація.

Засідання круглого столу учнів 10-11 класів, на якому присутні обговорили історію створення Гуцульської Республіки на чолі з Степаном Клочураком та етапи її приєднання до України.

Фотоілюстрація

Урочиста лінійка.

Стінгазета та виставка.

Архів - 2017/2018